POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

Jak poznać, że mąż już nie chcę być że mną?

W bardzo wielu związkach, które trwają kilka lat, kobiety często odnoszą wrażenie, że ich partner nie chce już z nimi być, zmienił się i nie zależy już mu na tym by dalej być razem. W większości przypadków są to tylko subiektywne mylne odczucia nie mające pokrycia w rzeczywistości, ale są również przypadki, że rzeczywiście partnerowi już nie zależy na kobiecie.

Jak poznać, że mężowi już nie zależy na dalszym związku?

Mężczyźni z reguły nie potrafią udawać (na dłuższą metę) i jeżeli chcą zakończyć związek, to kobieta dowie się o tym w szybkim czasie. Takimi pierwszymi symptomami, że coś się dzieje złego są zazwyczaj:

- zupełne ignorowanie kobiety
- brak jakiejkolwiek czułości
- zdarzyło się, że mężczyzna powiedział; odejdę od Ciebie, znajdę sobie inną itp.
- dużo czasu spędza po za domem lub w towarzystwie kolegów
- ma wiecznie zły humor


Czy chcesz mieć pewność, że Cię kocha? Możesz pobrać e-booka i dowiedzieć się co do Ciebie czuje.

Są również faceci, którzy pomimo, że przestali kochać kobietę i występuje u nich dużo zachowań jak powyżej, nie chcą zakończyć związku, bo jest im dobrze z kobietą i nie chcą rezygnować z wygodnego życia. Jeżeli jest w związku małe dziecko, to również dużo mężczyzn jest z kobietą tylko z uwagi na dziecko, by miało obojga rodziców.

1 komentarz:

  1. Mój były był ze mną tylko z uwagi na dziecko i sam mi o tym powiedział. Przez pewien czas byliśmy razem, gdy dziecko poszło do przedszkola natychmiast się wyprowadził.

    OdpowiedzUsuń