POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

Dlaczego faceci nerwowo reagują na podejrzenie o zdradę?

Pytasz swojego partnera o to czy Cię zdradza, a on zaczyna reagować nerwowo, wybucha lub staje się coraz bardziej zdenerwowany. Myślisz sobie, że się nie mylisz, bo przecież gdyby nic nie miał do ukrycia, to normalnie by odpowiedział i na pewno nie zachowywałby się w ten sposób. Czy na pewno taka reakcja może być wywołana tym, że on ma coś na sumieniu?

Nerwowa reakcja może być dowodem, ale..

Jeżeli twój mężczyzna odpowiada stanowczo, że Cię nie oszukuje i nawet jeśli jest to połączone z nerwowym zachowaniem, to prawdopodobnie mówi prawdę. Większość mężczyzn reaguje złością i agresją gdy ktoś ich niesłusznie oskarża. To całkiem zrozumiałe. Jeśli mężczyzna nie ma nic do ukrycia, nie myśli o żadnej zdradzie i wasz związek jest dla niego czymś ważnym, to jeśli nagle usłyszy takie pytanie może ono wywołać u niego ogromną złość.

ale jeśli..

Pytasz go a on zaczyna spokojnie tłumaczyć i zaczynasz w pewnym momencie wyczuwać, że robi się coraz bardziej zdenerwowany, to jest to sygnał, że coś kręci, coś się nie zgadza w jego odpowiedzi. To właściwie mocny powód, do tego żeby uważniej się przyjrzeć swojemu partnerowi.

Pamiętaj jednak, że każdy facet ma inny charakter i w różnych sytuacjach może różnie reagować. Samo zadanie pytania może być jedynie wstępem do poznania prawdy i nigdy nie wolno na samej pojedynczej reakcji wyrokować zdrady.

Jeśli nie wiesz jak się zabrać za odkrycie prawdy, pobierz e-booka, z którego dowiesz się wszystkiego o swoim mężczyźnie. 

1 komentarz:

  1. z tą zdradą to mimo tego że byłam wręcz pewna, że mąż mnie zdradza to jednak nie chciałam rzucać mu oskarżeń w twarz nie mając twardych dowodów i dlatego pomoc detektywa okazała się dla mnie bezcenna, a grupa detektywistyczna Trójmiasto pomogła mi sprawnie i dyskretnie potwierdzić moje przypuszczenia

    OdpowiedzUsuń