POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

Jeśli facet mówi Ci żebyś się zmieniła!

Jeżeli kiedykolwiek mogłaś usłyszeć, że twój partner sugeruje Ci jakieś zmiany, to czy jest to powód do tego żeby zacząć się martwić? Czy on jedynie podsuwa Ci pomysł, bo według niego fajnie jakbyś coś zmieniła, czy może zaczął Cię porównywać do innej kobiety i chce żebyś była równie atrakcyjna?

Co on ma na myśli?

Gdy mężczyzna proponuje zmiany kobiecie, przyczyną jest zawsze jeden z trzech powodów.

Chce żebyś była dla niego piękniejsza?

Podobasz mu się, ale chciałby żebyś wyglądała jeszcze ładniej. Istnieje spora grupa mężczyzn, którzy lubią doradzać kobietom w kwestiach wyglądu. Mają dość dużą wyobraźnie i fantazje i chętnie o tym mówią, dzielą się swoimi pomysłami na temat wyglądu. Jeżeli od początku związku twój mężczyzna doradzał Ci w mniejszym lub większym stopniu, to nie ma się czym martwić.

Delikatnie zapomniałaś o sobie

Jeżeli od dłuższego czasu nie dbasz już o siebie tak jak na początku związku, bo na przykład pojawiło się dziecko, to musisz się liczyć z tym, że twój partner kiedyś w końcu zaproponuje Ci abyś się troszkę zmieniła i wyglądała dla niego ładniej - tak jak na początku. Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy Ty dbasz o siebie normalnie, chcesz wyglądać coraz ładniej, a on nagle mówi Ci o zmianach.

Zaczął obserwować inne kobiety

Krótko mówiąc, zaczął Cię porównywać do innych kobiet lub innej kobiety, która mu się podoba. To jeszcze nic nie oznacza, ale możesz być bardziej ostrożną i zacząć się przyglądać swojemu partnerowi. Być może u innych kobiet coś mu się podoba i chciałby, abyś Ty też tak wyglądała. Jednak, gdy nagle po kilku latach mówi Ci żebyś się zmieniła, to zawsze jest to czymś spowodowane.

Czy zdradza, zdradził?
Czy kocha?
Jeśli masz czas możesz już teraz łatwo się tego dowiedzieć pobierając e-booka.

2 komentarze:

  1. Mój partner właśnie ostatnio zaczął mi mówić, że kiepsko się ubieram i mało kobieco! Nie wiem co mam myśleć o tym...

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam a moj zebym sciela wlosy po 30 latach i ze mam kudly i wiem ze jest zakochany w innej bo tylko czeka niedzieli i spotkania jej w kosciele

    OdpowiedzUsuń