POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

Gdy facet oskarża Cię o zdradę

Gdy facet oskarża Cię o zdradę
Gdy kiedyś będziesz mogła zauważyć, że twój partner zaczął się z dnia na dzień inaczej zachowywać i pierwszy raz usłyszysz z jego ust, że go zdradzasz, to może to wynikać z trzech opisanych niżej sytuacji.

Jest po prostu o Ciebie zazdrosny

Zazdrość mężczyzny często objawia się tym, że jest zbyt wyczulony na wszelkie twoje kontakty z innymi mężczyznami. Często jest z tego powodu agresywny i gdy tylko znajdzie najmniejszy powód lub dowód, zarzuca Ci zdradę. Od tej chwili nic już w jego oczach nie jest takie samo, a on zaczyna coraz bardziej Cię kontrolować. W takich przypadkach potrzebna jest szybka pomoc, gdyż facet może wpaść w obsesję.

Ukrywa własną zdradę

Gdy twój mężczyzna ma inną kobietę, może zacząć oskarżać Cię o to, że to ty masz kochanka. Dzieje się tak dlatego, że chce przed samym sobą usprawiedliwić swoje zachowanie i zarzuca Ci coś czego nie ma. Jest to najprostsze rozwiązanie i wielu mężczyzn postępuje właśnie w taki sposób.

Myśli by Cię zdradzić, bo jest przekonany, że Ty go zdradzasz

Taka sytuacja występuje w związkach gdzie nie wiele już zostało uczucia. Mężczyzna wmawia sobie, że to Ty go zdradzasz, tylko po to, by samemu poszukać sobie innej kobiety. Wtedy będzie Cię oskarżać, ale zauważysz, że jest raczej obojętny, poczujesz że nie zależy mu już na Tobie.

Czy On Cię jeszcze kocha? Czy miał lub ma inną kobietę? Przeczytaj e-booka, by odkryć prawdę!

4 komentarze:

 1. W poprzednim związku często słyszałam, że to ja go zdradzam i okazało się, że facet miał nie po kolei w głowie i był o wszystko zazdrosny. Życie z takim kimś to udręka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak.samo miałam nie dawno a myślałam ze samotny ojciec i starszy ma poukładane a okazał sie nie normalny kontrolował mnie i mój fb masakra dobrze ze już mam to.za sobą

   Usuń
 2. Wczoraj usłyszałam, że ja Go zdradzam :( teraz nie wiem czy to tylko zazdrość, czy coś gorszego..

  OdpowiedzUsuń
 3. Moj chlopak jest na wyjezdzie i znowu mi pisal ze go zdradzam kocham go i nigdy go nie zdradzilam,boje sie ze sam ma cos do ukrycia a namnie zrzuca wine.Prosze pomozcie

  OdpowiedzUsuń