POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

Gdy facet ukrywa telefon

Pytanie od jednej z czytelniczek

Od pewnego czasu podejrzewam swojego partnera o to, że ma inną kobietę. Jak na razie jedynym moim dowodem na tą tezę jest to, że On chowa przede mną telefon. Dotąd nigdy tego nie robił i jestem trochę (no może bardziej niż trochę) podejrzliwa z tego powodu. Czy mógłby mi Pan powiedzieć co o tym myśli?

Czy to, że nagle partner zaczął chować telefon może oznaczać, że zdradza?

Oczywiście, że tak. Większość kobiet, z którymi odkrywałem zdradę, bardzo często wskazywało telefon jako pierwszą rzecz wzbudzającą ich podejrzenie. W 60% przypadków podejrzenie to było uzasadnione. Jednak należy pamiętać, że to trochę więcej niż połowa i nie można wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Jeżeli nie zdrada to co?

Bardzo często okazywało się, że mężczyźni chowali telefon przed swoją partnerką, tylko dla tego, że chcieli umówić się z kumplem lub kumplami na piwo, lub jakieś spotkanie z kolegami za którymi partnerki nie przepadają. Dotyczyło to przede wszystkim par, które były ze sobą od dłuższego czasu.

Zdarzało się także, że partner miał jakieś problemy finansowe, zawodowe, zdrowotne i by nie martwić ukochanej osoby telefonami, chował aparat. Dużo mężczyzn nie mówi wprost o swoich problemach, bojąc się reakcji kobiety.

Inną rzeczą, choć rzadką jest to, że chcieli zrobić jakąś niespodziankę lub chowali telefon po to by wywołać zainteresowanie. Zdarzały się także przypadki, że faceci potajemnie rozmawiali ze swoimi rodzicami, głównie matką. Wiele kobiet nie przepada za rodzicami partnera i ten z obawy przed jakąś kutnią chowa telefon by nie odbierać i nie rozmawiać.

Tak więc nie da się jednoznacznie powiedzieć i mieć jakąkolwiek pewność, że z chwilą gdy zauważysz, że partner chowa telefon będzie to oznaczać zdradę. Chciałbym bardzo przestrzec, że przez nieuzasadnione podejrzenia, wasze relacje mogą się pogorszyć i nawet doprowadzić do rozstania.

To jak w profesjonalny sposób rozpoznać zdradę i uczucia, nie niszcząc relacji między wami dowiesz się z e-booka.

4 komentarze:

 1. No właśnie i tu trudno wyczuć, czy to kochanka czy kumple :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie jest całkiem inaczej kiedyś zdążyło się ze pisał z "jakąś" i straciłam kompletnie zaufanie często zdarzało mi się sprawdzać po kryjomu jego telefon, przy każdej kłótni mówię że kogoś ma wiem ze to z mojej strony też nie jest dobre, ostatnio często wynikały tego typu kłótnie aż w końcu założył hasło na telefon czy to możliwe że założył żeby dać mi nauczkę czy zaczął znów z kimś pisać co jest bardziej prawdopodobne bo ja pogadam już w obłęd, dużo przeszliśmy jesteśmy razem od 10 lat mamy dwójkę małych dzieci. Jak się dowiedzieć że napewno zrozumiał że kiedyś mnie oszukał dwa albo trzy razy pisząc z kimś zraniło mnie tak samo jak by zdradził

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napewno myślę że założył hasło aby coś przed tobą ukryć mój zrobił to samo ale miałam farta rozrosła telefon a co znalazłam homo kochanka męża była moja przyjaciółka szok przeżyłam nie mogę się ogarnąć do dziś juz nie uf wiola

   Usuń
 3. Mój miał drugi telefon w pracy,cwaniaczek jeden.A żeby było weselej z numerem w tej samej sieci co jego Pani

  OdpowiedzUsuń