POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

Czy twój facet uprawiał sex z inną? Jak to sprawdzić

Być może nigdy się tego nie dowiesz, czy podczas waszego związku twój partner miał jakąś inną kobietę, z którą uprawiał seks. Jeżeli zapytasz o to twojego mężczyznę odpowiedź będzie prawdopodobnie przecząca. Nie wielu jest mężczyzn, którzy potrafią się przyznać do zdrady. Chociaż ogromna ilość facetów ma z tego powodu ogromne wyrzuty sumienia, to jednak nie decydują się na szczerość. Wiadomo, że taka wiadomość może być początkiem końca waszego związku.

Już teraz możesz się zastanowić czy warto w ogóle podejrzewać go o seks z inną kobietą. Wszystko co musisz zrobić to przypomnieć sobie, czy kiedykolwiek zauważyłaś dziwną sytuacje, gdy twój facet wrócił do domu i był w bardzo świetnym nastroju lub wręcz odwrotnie, był bardzo przygnębiony. Pytając go o powód takiego zachowania nie mówił nic konkretnego co mogło by tłumaczyć jego nastrój.

Jeżeli mogłaś sobie przypomnieć taką sytuacje, to twoje podejrzenia nie są bezpodstawne. Teraz należy mu tylko zadać odpowiednie pytania, które można znaleźć w e-booku, powyżej do pobrania.

Uważnie obserwuj jakie są jego reakcje na zadane przez Ciebie pytania i sprawdź o czym one świadczą.

2 komentarze:

  1. U mojego partnera takie zachowania są zawsze gdy przychodzi spóźniony do domu ;( hmm dziwne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Moj facet jest wiecznie niezadowolony. Daje do myslenia.

    OdpowiedzUsuń